ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14556269
nr 1455 6269
+ ett par, lampetter, Rokokostil. Höjd: 34x76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 mars 2022
kl 20:58:07
19/3 11:05:31